Archiv autora: martin

Vítejte na mém blogu!

cropped-martin6small.jpgMilí návštěvníci tohoto blogu,
jako výrobce a prodejce krmiv pro psy a kočky dostávám spoustu dotazů týkajících se správné výživy a vhodného krmiva, a proto jsem se rozhodl založit tento blog, kde najdete mnoho článků a video seriálů, které Vám pomohou se v této problematice lépe orientovat.

Jmenuji se Martin Pučálka a  díky našemu prvnímu ridgebackovi Vincentovi jsme v roce 2008 začali podnikat s internetovým obchodem s chovatelskými potřebami. Vzhledem k nespokojenosti dostupného krmení na trhu jsme velmi záhy začali s dovozem holistického krmiva Artemis, kde jsme na začátku roku 2010 získali oficiální zastoupení pro celou Evropu. V roce 2009 jsme začali dovážet další holistické krmivo Canine Caviar.

Cenné zkušenosti jsem získával během mých cest a na celosvětových výstavách chovatelských potřeb v Norimberku a Orlandu. Setkával jsem se s lidmi, kteří mě posouvali dál v našem podnikaní a od kterých jsem čerpal potřebné vědomosti.

V roce 2012 jsme začali s přípravou naší vlastní značky krmiva, které jsme v letošním roce uvedli na trh – Marp. V naší privátní značce jsem využil zkušeností v oblasti výživy a vytvořili jsme receptury přesně podle našich požadavků. Od našich počátků je cílem přinášet našim zákazníkům špičkové produkty, které mají jednoznačně pozitivní přínos pro jejich mazlíčky.

Martin Pučálka